Hakkımızda

1988 Yılında kurulan ÜÇLER SÜRÜCÜ KURSU , Mersin'in ilk açılan sürücü kursu olarak Mersin'in yarısına ehliyet vermiş bulunmaktayız. ve RENGARENK araçlarımız  ile hayatınıza renk katmaya devam ediyoruz.

Kursumuz; 
Otomobil, Otobüs ve Motosiklet sınıflarında eğitimler ve sürücü belgeleri veren kaliteli, üstün ve modern eğitimi hizmet anlayışı olarak benimsemiş, önde gelen eğitim kurumlarından biridir.

Direksiyon sürüş eğitimlerimiz süre kısıtlaması olmaksızın trafik simülatörü ve son model Volkswagen PASSAT , Volkswagen GOLF GTI ve HYUNDAİ İ20  araçlar ile birebir, randevu sistemiyle öğretinceye kadar  devam eder.

Teorik eğitimlerimiz 25'er kişilik interaktif modern dersliklerde konusunda uzman öğretim kadromuz tarafından süre kısıtlaması yapılmadan öğretinceye kadar devam eder.

Maksimum eğitimin süre kısıtlaması olmaksızın verilmesinin zorluğunu, trafik gibi hayati bir konunun şakaya gelmeyeceğinin farkındalığında eğitim programlarımızı; ''Yaşamınızı önemsiyoruz'' ana felsefemize sadık kalarak sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Nasıl Çalışır ?

There are only a few easy steps until your traffic ticket is dismissed, your driving record is clean and your auto insurances rates are safe from increases: